10 Yıla yakın tecrübemizle sizlere teknolojik yenilikleri uygun fiyatlara sunmayı amaçlıyoruz.

İLETİŞİM
projelendirme
KASIM 1, 2022
KATEGORİ
Ağ / Güvenlik
MÜŞTERİ
PİRAMİT İNŞAAT

01. Şantiye ve Malzeme Güvenliği, İş Takibi

O Geceleri aydınlatması yetersiz olan müşterimizin şantiyesinde uzaktan iş takibini yapabilmesi ve malzeme güvenliği sağlaması amacıyla geceleri de gündüz gibi görüntü veren 4 adet AHD Full Color güvenlik sistemi kurulmuştur.

“Meskende internet bağlantısı olmadığı için AYD Telekom’un sağlamış olduğu kablosuz internet sayesinde müşteriye kameraları online izleme imkanı sunulmuştur.”

* Dahua Full-Color güvenlik kameraları kullandıkları yüksek teknoloji ürünü yongalar sayesinde düşük ışıklı ortamlarda bile canlı ve parlak bir görüntü kaydedebiliyor. Ürün ayrıca zifiri karanlıkta da yeterli bir görüntü elde edilmesini garantilemek için ek ışık kaynağına sahip. Bu sayede Full-Color kameralar 7 gün 24 saat renkli görüntü kaydederek otoparklar, sokaklar, sinemalar, mağazalar ve okullar gibi pek çok farklı alanda üst düzey güvenlik sunuyor. 1080p 30fps görüntü kaydedebilen kameralar sahip oldukları Dijital Geniş Dinamik Aralık (DWDR) ve 2D Dijital Gürültü Azaltma (2DNR) teknolojileri ile daima net bir görüntü elde ediyor. Ayrıca dâhili mikrofona sahip modeller ile eş zamanlı olarak ortamdaki sesi kaydetmek de mümkün.
Skip to content